Uber відповів маршрутникам Києва

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Голова Uber з розвитку у Цетральній та Східній Європі Георгій Соколянський відповів Асоціації перевізників Києва, що ми публікували раніше. Далі пряма мова: “Колеги з “Асоціації перевізників” пропонують заборонити Uber Shuttle. От наші зворотні пропозиції:

Шановний Ігоре Михайловичу!

Ми дякуємо Вам за активність у висловленні позицій Вашої організації, таких як відкладення запуску електронного квитка, придбання валідаторів за рахунок “третьої особи” та заборона Uber Shuttle. Ми вражені, що вже за три місяці з моменту реєстрації Вашої організації в державному реєстру 13 березня цього року Вам вдалося напрацювати цілу низку вимог.

Від імені 69% киян, які оцінюють Uber Shuttle “надзвичайно позитивно”, дозвольте висловити зустрічні пропозиції.
Ви вимагаєте відкласти запуск електронного квитка. Ми пропонуємо відмовитися від готівкових розрахунків в автобусному транспорті.

Це не лише питання податкової прозорості, але і питання безпеки. Ми в Європі двадцять першого сторіччя. Ми не можемо “передавати за проїзд”.

Ми повинні дати водієві змогу зосередитися на безпечному керуванні автобусом, а не рахувати гроші на ходу.

Ми повинні залучати водіїв, що вимагають гідну зарплату, а не тих, хто готовий працювати безкоштовно, аби з доступом до “живих грошей”.

Ми не можемо допустити повторення броварського сценарію. Прибравши потоки готівки з автобусних перевезень, ми приберемо кримінальних елементів, що ними опікуються.

Ви вимагаєте забезпечити придбання валідаторів за чужий рахунок. Ми пропонуємо забезпечити інвестиції в комфортність та безпеку.

Ми розуміємо, що останні місяці були важкими для Ваших учасників економічно. Після двох місяців без платних пасажирів Uber Shuttle, надання безкоштовних перевезень десяткам тисяч медичних працівників по всій Україні та суттєвих інвестицій в процеси дезінфекції, ми розуміємо як ніхто.

Якщо Ваші учасники згодні оновити парк, ми будемо раді бачити їх на нашій платформі, у тому числі в рамках їхніх існуючих маршрутів.

Вимоги прості: Новий автобус. Паски безпеки. Кондиціонування. Кількість пасажирів по кількості посадкових місць.
До речі, ми вміємо робити безготівкові платежі без валідаторів.

Ви вимагаєте заборонити Uber Shuttle. Ми пропонуємо запровадити прозоре регулювання для всіх.

Правила гри мають бути написані не під Вас та не під Uber Shuttle. Вони повинні ставити пасажира на перше місце та давати пасажирові повний асортимент опцій мобільності. Ми повинні працювати разом заради нашого міста, наших клієнтів та наших водіїв.”

Джерело.

Нагадуємо, що ще раніше київським маршрутникам відповіли з дептрансу Маріуполя.

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 22.06.2020
Uber ShuttleКиївмаршруткишаттл

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти