Про нас

ПроМобільність – транспортне планування та моделювання

Ми робимо дослідження, збираємо і аналізуємо дані, розробляємо транспортні моделі, що використовуються для цілей прогнозування та порівняння у техніко-економічних обгрунтуваннях, генеральних планах міст, комплексних схемах транспорту, комплексних схемах організації дорожнього руху, планах сталої міської мобільності, в інтелектуальних транспортних системах, тощо. Також ми займаємось плануванням вдосконалення організації руху транспорту й пішоходів: від вдосконалення схем організації дорожнього руху на перетині до оптимізації маршрутів і розкладу громадського транспорту.

Ми працюємо із програмним забезпеченням PTV Visum і PTV Vissim, використовуємо дані TomTom, проводимо дослідження і розробляємо нові аналітичні інструменти. Все це дозволяє робити доказове транспортне планування для прийняття своєчасних і економічно-вигідних рішень на глобальному і локальному рівнях.

Ми інженери, моделювальники, аналітики, математики, економісти, GIS-спеціалісти та соціологи. Наша команда професіоналів націлена на отримання практичного результату у будь-якому проєкті. Ми використовуємо гнучкий підхід до проєктного менеджменту, моніторимо задачі та витрачений час, особливу увагу приділяємо гарній комунікації із замовниками і стейкхолдерами проєкту. З нами ваші рішення по транспортному плануванню стануть по-справжньому оптимальними.

Бажаєте приєднатися до команди?

Якщо бачите себе інженером, аналітиком чи менеджером Про мобільності,
або хочете вести блог чи пройти стажування у нас, напишіть нам про це:

    (файл не обраний)

    Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

    Прийняти