Про нас

ПроМобільність — впроваджуємо сучасні системи транспортного планування та моделювання в Україні

До нас звертаються по супровід у транспортних проєктах в частині обрахування ймовірнісних сценаріїв. Ми робимо дослідження, збираємо дані і розробляємо транспортні моделі, що використовуються для цілей прогнозування, Генеральних планів міст, Комплексних схем транспорту, Комплексних схем організації дорожнього руху, Планів сталої міської мобільності, в Інтелектуальних транспортних системах, тощо. Також ми займаємось організацією руху транспорту й пішоходів та її оптимізацією, візуалізацією проєктів тощо.

Програмне забезпечення, на якому ми працюємо, — світовий стандарт галузі. Його успішно використовують науково-дослідні інститути, проєктні, комерційні та державні установи, саме його вже опановує нове покоління фахівців в навчальних закладах України.

Наші співробітники проходии навчання у літній школі Mobility у Лейпцигу, навчалися роботі з Big Data у Сеулі Південна Корея, а також рботі в програмних продуктах PTV у Дрездені та Карлсруе, Німеччина. Крім того, відвідують семінари, беруть участь у благодійних заходах та невпинно пацюють над самовдоскналенням.

Бажаєте приєднатися до команди?

Якщо бачите себе інженером, аналітиком чи менеджером Про мобільності,
або хочете вести блог чи пройти стажування у нас, напишіть нам про це:

    (файл не обраний)

    Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

    Прийняти