Рейтинг затримок в містах від TomTom за 2020

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

TomTom опублікували рейтинг міст за 2020 рік!

Вітаємо, Київ опинився на 7 місці! Точніше, за середнім рівнем затримки – 51% – поділяє 5-7 місце зі Стамбулом та Бенгалуру).

Топ-7 міст за середньорічними затримками трафіку, дані TomTom

Крім цього, в порівнянні з тими, хто опинився вище по сходинці, за 2020 рік у Києва було найменше “днів з низьким трафіком” за рік – лише 48.

Ще два українських міста вибились в топ-15 і з обох боків оточують Санкт-Петебург. ⚓️ Одеса його випередила – і опинилась на 11 місці, а от 🏙 Харків – відстав буквально на 1% і посів 13 місце.

Найнижчий в рейтингу – 🚀 Дніпро. Тримається подалі від співвітчизників – аж на 22 місці!

Детальніше підсумки року від TomTom можна роздивитись за посиланням: https://www.tomtom.com/en_gb/traffic-index/ranking/

Нагадаємо, що в 2019 році Київ посідав 12 місце по світу та 3 місце по Європі в цьому рейтингу. І якщо по світу він в свіжому рейтингу “піднявся”, то по Європі – лишився на 3 місці (технічно – поділяє 2-3 зі Стамбулом).

P.S. А звіти про щоденний трафік в Києві та зрізи поведінки трафіку в цих чотирьох містах згідно з даними TomTom ми регулярно публікуємо на нашому Телеграм-каналі: https://t.me/pro_mobility

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 13.01.2021

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти