Шукаємо транспортного моделювальника(цю)

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт
Фото: Unsplash

Хочете стати транспортним моделювальником(цею)?😉

Друзі, вітаємо!

Як ви знаєте, у цей нелегкий час ми, команда Про мобільності, підтримуємо економіку, активно працюючи для внутрішнього та зовнішнього ринку транспортного планування та моделювання. Завдяки експорту наших послуг, задач стає більше, вимоги до членів нашої команди також зростають.

Ми готові розглянути вашу кандидатуру на роль нашого(ої) транспортного(ої) інженера(ки) в області транспортного мікромоделювання. Ви зможете працювати з неймовірним PTV Vissim, перспективним LISA+ та іншими нашими інструментами.

Ми обіцяємо безперервний розвиток, цікаві задачі, гнучкий підхід до управління проєктами Agile та SCRUM, комбінований режим роботи, гідну зарплату.

‼️Необовʼязково жити у Києві, де знаходиться наш офіс. Ми вміємо ефективно працювати віддалено.

Від вас очікуємо:

✏️порядності

✏️проактивності

✏️обовʼязковості

✏️комунікабельності

✏️навичок швидкого освоєння та роботи з нашим програмним забезпеченням

✏️логічного мислення

✏️вміння працювати в команді

✏️бажання працювати в транспортному моделюванні.

Досвід роботи із PTV Vissim та LISA+, розробки схем ОДР й розрахунку циклограм світлофорів буде перевагою. Як і володіння англійською мовою.🤓

Втім, наш досвід показує, що мотивація може компенсувати брак досвіду, так що надсилайте свої CV та мотиваційні листи на vitalii.boiko@pro-mobility.org

Чекаємо!🤗

 

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 27.09.2022
PTV Vissimтранспортне планування

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти