Звіт про результати воркшопу з оптимізації маршрутів громадського транспорту в Маріуполі

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Воркшоп або майстерню оптимізації маршрутів громадського транспорту в Маріуполі можна вважати такою, що відбулася! Більш того, навіть такою, що відбулася, з нашої точки зору, більш ніж успішно. Близько 25 осіб, які зареєструвалися на захід, вислухали наше бачення про коротко- і середньострокову перспективи розвитку маршрутів громадського транспорту в Маріуполі, а також про перспективні, з нашої точки зору, коридори масових пасажирських перевезень (Mass Rapid Transit або MRT).

Відеопотік цієї частини майстерні можна подивитися тут:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=XC9xxv1W7mk]

А саму презентацію погортати тут:

[slideshare id=116866584&doc=180925presentationofmediumandshorttermmaruipolputoptimization-180927095317]

Або завантажити тут.

Далі було обговорення наших пропозицій. До речі, на його підставі, а також на підставі коментарів, отриманих під час трансляції майстерні в інтернеті і за результатами роботи команд (про це трохи нижче), ми плануємо дещо їх скоригувати. Якщо є, що додати до вже наявної критики, будь-ласка, залишайте свої коментарі під цим записом або надсилайте їх на пошту: mariupol@apluss.ua

Після невеликої перерви ми продемонстрували всім учасникам і глядачам відеотрансляції заходу, як працює транспортна модель Маріуполя. Разом з аудиторією, ми розрахували декілька невеликих сценаріїв зі зміни маршрутів громадського транспорту в Маріуполі. “Що буде, якщо”: 1) розділити маршрут №12А на звичайний і експрес; 2) закрити маршрутне таксі №156; 3) змінити трасування маршруту маршрутного таксі:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Nzb6_Rvx3f8]

Власне, на самій майстерні, учасники працювали в групах. Їх метою було виробити пропозиції по маршрутах громадського транспорту в Маріуполі. Завданням максимум стояло – ідентифікувати маршрут, відкривши який можна істотно або значно поліпшити транспортну ситуацію в місті. З презентаціями напрацювань груп можна ознайомитися на відео:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_Opyc6rwm2Y]

Самі пропозиції тут.

Найближчим часом ми розрахуємо в моделі кожну із пропозицій, опублікуємо і передамо результати в Департамент транспорту Маріуполя.

Сподіваємося, цей перший захід покладе початок цілому новому підходу до обговорення, діалогу про транспортне планування міста. Якщо до останнього часу діалог міг не виходити з причини відсутності об’єктивних оцінок пропозицій різних сторін, то тепер у Маріуполя є свого роду “рефері” або “ваги” у вигляді міської транспортної моделі. Тепер кожне рішення чи побажання городян зможе бути оцінене об’єктивно на предмет впливу на ключові показники транспортної системи міста: середній час поїздки, обсяг транспортної роботи, очікуваний попит на маршруті, очікувана рентабельність і її баланс для інших маршрутів. А також безліч інших.

Таким чином, незабаром місто очікують не тільки оптимізаційні зміни в маршрутних схемах громадського транспорту, але і в самому підході до їх визначення, обґрунтування і місця громадськості в цьому процесі.

Маріупольці, ми розраховуємо на вашу активну участь! Будь ласка, якщо ця інформація здалася вам корисною, поділіться нею зі знайомими, друзями і сусідами. Можливо, це допоможе зробити ваше місто ще трішки кращим!

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 27.09.2018
воркшопгромадський транспортМаріупольподіятранспортна модель

1 комментар(і/ів):

  • Звіт про результати 2-го воркшопу з оптимізації маршрутів громадського транспорту в Маріуполі – Про мобільність | Блог команди A+S в Украї

    23.10.2018 о 13:10

    […] команда А+С Україна, дуже раді, що незабаром після 1-го, громадськість Маріуполя попросила про проведення […]

    Відповіcти
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти