Париж прибирає світлофори, щоб зменшити затори і підвищити безпеку руху

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Париж

Сміливим кроком є те, що для зменшення заторів і підвищення безпеки дорожнього руху на вулицях Парижу ліквідовують світлофори.


Згідно публікації в The Connexion, мерією прийнято схему за якою, перехрестях зі світлофорним регулюванням будуть замінені на перехрестя з рівнозначним рухом (дати дорогу), зони з швидкістю 30 км/год (19 миль/год), кільцевий рух і навіть priorité à droite (правило пріоритету).
На дорогах, де це реалізується, це означає дати дорогу автомобілісту, що примикає з правої сторони, навіть якщо він виїжджає з менш пріоритетної (другорядної) дороги на головну. Тим не менш, ця система давно визнана як архаїчна, так як її не застосовують в багатьох випадках, наприклад на автострадах.
Мета нової схеми, полягає у тому, щоб водії більше контролювали ситуацію на дорозі, замість того, щоб просто зосередитися на сигналі світлофорів.
Anne Souyris, віце-президент Groupe Écologiste de Paris, повідомив: «Дослідження показують, що при ліквідації світлофорів на деяких перехрестях вдвічі зменшиться час очікування і кількість аварій з летальними випадками, так як водії будуть уповільнюватись».
Статистика показує, що 14 відсотків щорічних дорожньо-транспортних пригод Франції, близько 10000 відбуваються на 30000 перехресть зі світлофорним регулюванням.

Основною причиною цих аварій є перевищення швидкості, в той час як третина викликана водіями, які ігнорують червоне світло.

У середньому 150 людей втрачають свої життя і ще 1200 отримують поранення від світлофорного регулювання щороку.
Париж слідує за прикладами реалізованими в Аббевіллі, Бордо, Нанті, Руані і Тулузі зі скороченням кількості світлофорів. Оскільки ліквідація деяких світлофорних об’єктів в цих містах призвела до зниження заторів і аварій.
Sébastien Dabadie, директор департаменту інфраструктури Парижу, заявив журналістам, що світлофори вже ліквідовані з 40 перехресть, а ще 160 будуть ліквідовані до кінця 2018 року.
Він пояснив зміну безпеки руху на дорогах, додавши : «Перехрестя – єдина система в Правилах дорожнього руху, де пішохід не має права пріоритету».
Безпека пішоходів також була покращена в Парижі, завдяки запровадженням центральних островців і припіднятих переходів.

Джерело: https://www.aol.co.uk/cars/2017/02/14/paris-removes-traffic-lights-to-fix-congestion-and-improve-safety/

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 31.10.2017

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти