Мілан затвердив план нової велосипедної мережі. Вона покриє 80% території міста

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт
Фото: road.cc

Мілан схвалив план створення нової мережі велосипедних доріжок, які з’єднують місто та його околиці. Вартість проєкту $268 млн.

Проєкт Cambio Biciplan розробили за погодженням з голландською дослідницькою компанією з просторової економіки Decisio. Мета проєкту — сприяти тому, щоб 20% поїздок здійснювалися на велосипедах.

Мережа з’єднає 750 кілометрів велосипедних доріжок через 24 різні лінії, включаючи 16 радіальних, чотири кругових і чотири міжміські зелені дороги. Деякі існуючі маршрути будуть додані до мережі, а інші будуть побудовані заново.

Проєкт спрямований на те, щоб близько 80% домогосподарств і організацій у Мілані, таких як лікарні, школи, залізничні сполучення та станції метро, були розташовані в межах одного кілометра від кожного велосипедного маршруту. Доріжки також будуть мати найсучаснішу інфраструктуру, включаючи освітлення з датчиками руху з низьким рівнем впливу, цифрові дисплеї, мережу волоконно-оптичних кабелів, а також спеціальні стоянки для велосипедів.

Планується, що перший маршрут буде готовий цього літа, а всю мережу планується завершити до 2035 року.

За словами Беатріче Угуччоні, радниці з питань мобільності Мілану, проєкт Cambio має на меті перетворити велике промислове автомобілецентричне місто на місто, мешканці якого зможуть їздити на велосипеді, “щоб дістатися кінотеатрів, шкіл, центрів здоров’я та місць зустрічей  інноваційними маршрутами і зробити це в повній безпеці”.

Угуччоні каже, що основна мета схеми полягає в тому, щоб зробити велосипед найзручнішим видом транспорту для населення Мілана.

“Мета полягає в тому, щоб подолати розрив, який ми маємо щодо найбільш доброчесних європейських мегаполісів. Це призведе до зменшення викидів і руху транспортом, а також до більшої безпеки дорожнього руху, оскільки велосипедистам і водіям не доведеться їздити на одній дорозі. Це унікальний проєкт в Італії”, — сказала Угуччоні.

Ця інвестиція в велосипедну інфраструктуру Мілана бере свій приклад із успіху Plan Velo в Парижі, остання фаза якого має на меті зробити французьку столицю “100-відсотковим велосипедним містом” протягом наступних чотирьох років.

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 28.01.2022
велосипедгромадський транспортМіланстала мобільність

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти