Як ініціативи відкритих даних покращують сервіс «Мобільність як послуга»

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Screenshot_1

З ростом рівня заторів і їх впливу на навколишнє середовище зараз здійснюються більш активні зусилля з пошуку шляхів підвищення ефективності міських поїздок. Каталізатором для цих зміни став принцип Open Data, в якому міста надають якомога більше даних про місцевий транспорт, що дозволяє компаніям адаптувати послуги, які заповнюють прогалини в покритті мережі.

З цієї ініціативи була розроблена концепція «Мобільність як послуга». Яка в першу чергу розглядається як спосіб збільшення використання громадського транспорту і зниження трафіку на дорогах, тим самим підвищуючи якість життя громадян.

Дослідження Juniper Research показало, що доходи від використання та впровадження платформ MaaS в 2018 році зросло на 156%, а до 2023 року перевищать 123 млрд доларів і при цьому загальна кількість користувачів MaaS досягне 10 мільйонів. Також аналітики прогнозують, що економія витрат на паливо від реалізації MaaS вже в 2018 році складе 210 млн доларів.

Більш детально читайте в статті – https://www.telecomstechnews.com/news/2018/oct/19/how-open-data-initiatives-fuel-mobility-as-a-service/

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 21.11.2018

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти