Smart City Index 2020

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Сінгапур, Гельсінкі та Цюріх цьогоріч тріумфували в світовому рейтингу Smart City Index 2020.

Індекс Smart City визначається на основі економічних та технологічних показників міст, а також з врахуванням сприйняття містянами того, наскільки «розумними» є їхні міста.

Інститут розвитку менеджменту у співпраці з Сінгапурським університетом технологій та дизайну (SUTD) випустив Smart City індекс 2020 року з ключовими висновками про те, яку роль технології відіграють в період COVID-19.

У квітні та травні 2020 року було проведено опитування сотень людей із 109 міст, яким ставились питання щодо технологічного забезпечення їхнього міста у п’яти ключових напрямках: охорона здоров’я та безпека, мобільність, заходи, можливості та управління.

“Звісно, ще рано казати про певні уроки, яким навчив нас COVID. Однак очевидно, що ми перебуваємо на критичному етапі, коли криза в області охорони здоров’я все ще дуже близько відчувається нами, тоді як економічна та соціальна криза, яку вона спричинить, тільки-но починається. Індекс Smart City цього року показує, що міста, які змогли поєднати технології, лідерство та міцну культуру “жити та діяти разом”, мають можливість краще протистояти найбільш руйнівним наслідкам таких криз” – сказав Бруно Ланвін, президент обсерваторії IMD Smart City.

Трійка лідерів 2020 року – по суті “перетасування” результатів 2019 року, коли перше місце зайняв Сінгапур, друге – Цюріх, а третє – Осло. А от найбільші зміни в індексі цього року відбулися в слаборозвинених містах.

Автори пояснили, що якщо додати безкоштовний Wi-Fi в такому місті, як Медельїн (піднялись на 19 позицій в рейтингу цього року), сприйняття цього громадянами як зміни якості їх життя за допомогою технологій буде досить значним. Однак в такому високорозвиненому місті як Цюріх вже мало що можна кардинально поліпшити, тому потрібно зробити значно більше, щоб зміни сприймались містянами як відчутні.

Київ цього року опинився на 98 місці – опустився на 6 позицій в порівнянні з минулим роком – і поступається навіть таким містам як Джакарта, Мумбай та Богота.

Як можна побачити у профілі Києва, серед нашої четвертої групи досліджуваних міст, досить низько (нижче середнього по групі) оцінюються показники прогресивності міста у сфері охорони здоров’я, робочих можливостей та мобільності. В свою чергу найбільш позитивно виглядає оцінка заходів у сфері культури та місць для відпочинку.

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 13.11.2020

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти