Платформа Goodvision поділилась нашим досвідом співпраці

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Читайте про те, як а+с Україна використовує платформу GoodVision Video Insights для своїх стратегічних проектів планування мобільності в Києві. Читайте переклад статті Case Study: Mobility planning with A+S. Оригінальну статтю GoodVision можна знайти  ТУТ.

Січень 2020 р., Лондон, Великобританія

Виклики та цілі клієнта

Компанія а+с приділяє величезну кількість часу для калібрування моделей руху для місцевих органів влади. Після розширення компанії та набору майже 90% нових співробітників виникла необхідність оптимізувати витрати та час на ручний підрахунок трафіку, а також масштабувати складніші проекти. Це було неможливо, якщо вручну збирати дані про дорожній рух із відеоматеріалів, як це реалізовувалося раніше.

Це той момент, коли директор а+с знайшов GoodVision під час пошуку інновацій, які могли б полегшити їх робочий процес. Після порівняння з альтернативними продуктами, а+с оцінила платформу GoodVision Video Insights як найбільш придатний, багатофункціональний і гнучкий  продукт, який може задовольнити їх потреби.

Драйвери для зміни методу аналізу трафіку

Досвід користувачів платформи GoodVision було одним з основних виправдань для її широкого використання. Платформа настільки інтуїтивна, що навіть користувачі, які не говорять англійською мовою, не орієнтовані на інженерно-транспортну діяльність, можуть без проблем використовувати її. Широкий спектр запропонованих віджетів аналітичної панелі інструментів, особливо розподіл об’єктів, а також дуже практичні звіти допомогли значно скоротити штат.

З іншого боку, був активний підхід GoodVision під час фази активації та фактичного проекту. Клієнтська підтримка надала початкові налаштування, відгуки, поради та рекомендації щодо використання платформи для найточніших результатів, щоб зробити його ще простішим. Після використання відео Insights у щоденному використанні а+с Україна стала одним із найкваліфікованіших користувачів, якими користується платформа (примітка автора). В організації а+с Україна є спеціаліст для платформи GoodVision Video Insights.

«Коли ми розповідаємо клієнтам, про використання високотехнологічного підходу в галузі підрахунку дорожнього руху, це підвищує довіру до нас. Більше довіри до результатів. Це покращило нашу репутацію в бізнесі.»

(Денис Моляка, заступник директора, а+с Україна)

Результати проекту

Стартовим проектом а+с разом з GoodVision стало місто Дніпро з населенням 1 млн. Дніпровский департамент транспорту надав відеозаписи з  камер дорожнього руху, які потрібно було проаналізувати для майбутнього стратегічного планування мобільності та калібрування транспортної моделі міста. Команда а+с змогла зробити аналіз за допомогою GoodVision за невеликий час. Дані, отримані з аналітики в Video Insights, були ідеальною базою для подальшого використання в PTV Vissim/Visum експертами а+с.

Візуалізація однієї з отриманих моделей PTV Vissim, відкалібрована за допомогою даних GoodVision Video Insights за допомогою а+с.

Перш за все, найважливіша вигода Goodvision, принесена нам – це зростання довіри замовників до даних, які вони отримують. Загалом а+с Україна та GoodVision виглядають як ідеальна відповідність і мають намір розширити співпрацю, особливо у великих масштабних проектах, де GoodVision пропонує незамінні переваги.

«Для нас GoodVision Video Insights – це найсучасніше рішення, що пропонується на ринку».

(Денис Моляка, заступник директора, а+с Україна)

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 11.02.2020

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти