Google Maps допоможе водіям в пошуку місця паркування

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

1

На сьогодні Google Maps може передбачити час поїздки з точністю до хвилини, але не всі дістаються до місця призначення вчасно. Це пов’язано з тим, що водіям додатково необхідний час для пошуку місця паркування.

Майбутнє оновлення додатка, не лише зможе вирішити це питання, але й запропонує користувачам наявні вільні парковки біля місця призначення.

Нова функція, створена в експериментальній версії Google Maps v9.44, також повідомляє користувачів про вірогідність завантаженості парковки в час їх прибуття до неї.

Завантаженість парковок матиме градуйовану систему: «легкий», «середній» і «обмежений».

Функція не буде показувати інформацію в режимі реального часу, а лише матиме рекомендаційний характер, заснований на аналізі статистичних даних про складність знаходження місця для паркування на певній території.

У свою чергу самі водії (користувачі) зможуть розширити опис, для більш детальної інформації щодо ситуації з паркуванням.

В відповідності з Android Police, інформація про паркування буде доступна для громадських місць, таких як торгові центри та аеропорти.

На жаль поки що невідомо коли ця функція розпочне працюватиме в Україні.

Джерело – http://www.telegraph.co.uk/technology/2017/01/18/google-maps-ease-driving-headaches-steering-users-away-busy/

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 26.09.2017

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/up300079/pro-mobility.org/www/wp-content/themes/promobilnist/single.php on line 90

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти