Як їздити на велосипеді в місті, коли на вулиці випав сніг

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

Їздити на велосипеді по снігу в місті дуже складно. Їзда по свіжому снігу на добре обладнаному велосипеді може бути прийнятною в сільській місцевості. Але в місті приходиться мати справу з іншими речами. 

Снігова буря в Амстердамі

Міський ландшафт може швидко змінюватися. Вантажівки з сіллю, снігові замети та рух транспорту можуть спричинити безлад. У результаті вулиці в один і той же день можуть виглядати зовсім по-різному. Тому ми переклали для вас поради, як їздити на велосипеді взимку.

Не поспішайте і дійте спокійно 

Прибути до місця призначення важливіше, ніж прибути вчасно. Люди прощають, якщо ви спізнюєтеся через снігопад, якщо тільки це не стосується слухання справи про заставу. 

Їхати по асфальту 

Автомобілі можуть бути корисними в прокладенні шляху. Їдьте по коліям або там, де це можливо. Будьте уважні, спостерігайте за дорогою попереду, тому що будь-яка блискуча прозора поверхня, ймовірно, буде слизькою, навіть якщо вона здається сухою. 

Поставити зимові шини 

Придбання спеціальних зимових шин може виявитися зайвим для міст Нідерландів. Але якщо там, де ви живете, випадає багато снігу, зимові шини можуть змінити все. Заядлі велосипедисти виберуть варіанти з шипами, які можуть виглядати як щось із “Божевільного Макса”, але вони забезпечують найкраще зчеплення, особливо на зледенілих дорогах. 

Якщо ви не хочете інвестувати в зимові шини, випустіть трохи повітря з ваших шин, щоб отримати трохи більше зчеплення на слизькій дорозі. 

Керуйте своїм балансом 

Сядьте прямо, розслабте тіло і висуньте тазову частину. Не виляйте кермом, а зосередьтесь на керуванні стегнами. Це дозволить вам швидко компенсувати ситуацію, якщо ви почнете втрачати рівновагу. 

Опускання сідла знизить центр ваги. Якщо ви можете поставити ноги рівно на землю, це допоможе вам не впасти. 

Об’єднавши дві поради, ви можете бути здивовані, наскільки це змінить вашу їзду по снігу. 

Помийте свій велосипед 

Мабуть, найголовніша порада – це вимити свій велосипед. Дорожня сіль – найголовніша вбивця велосипеда. Коли на раму та деталі налипає сніг, утворюється оксид заліза який прискорює процес іржавіння. Наслідки не вимивання солі можуть бути катастрофічними. 

Ви можете перевернути переднє крило велосипеда і отримаєте педальну версію велосипедних саней. Так інколи роблять в Нідерландах. Але це для досвідчених велосипедистів, які знають як їздити на таких санях. 

Голландські велосипедні сани 

Приємної їзди та будьте обережні! 

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 17.12.2021
велосипедзимастала мобільність

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти