Про найдовший у світі “табір для військовополонених” на північ від Києва

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

«Тактика виграє битви, логістика перемагає у війнах»,

 стародавня військова аксіома

Изображение выглядит как скала, гора, внешний, каменистый

Автоматически созданное описание

Настав час для розбору ще однієї теми, а саме: “Бруд та технічне обслуговування вантажівок в умовах України”. Сьогодні ми поговоримо про заправку російських вантажівок у колоні довжиною 64 км на північ від Києва.

Бездоріжжя, погане технічне обслуговування шин, переповненість транспортних засобів і брак палива ізолювали більшу частину колони російської армії від її тилу.

Незалежно від того, якими методами економії палива вони користувалися, у 1-й 17-кілометровій частині колони російської армії воно закінчилося. Бо планували 3-денну операцію.

Враховуючи температуру повітря та використання радіо, ці транспортні засоби вже мають розряджені акумулятори.

Саме тому загинув російський генерал 41-ї ВГА. Він з’явився на чолі колони, щоб розкрутити логістичний бардак, кричачи на людей і махаючи руками в повітрі в зоні видимості снайпера української армії.

Чому українці ще не знищили ті застряглі російські війська? Бо були зайняті. Російську окупаційну базу Гостомель довелося знищити, щоб паливо не доставляли гелікоптерами.

Голова цієї 64-кілометрової колони нікуди не дінеться. З паливом чи без. Туди росіянам не дістати ні бензовозів, ні машин технічної допомоги.

І цей “ефект падіння” продовжується вздовж колони з півдня на північ. ЄДИНИЙ спосіб, яким цей стовпець буде рухатися, це спочатку назад. Це за умови, що він взагалі буде рухатися до того, як українці його знищать. 

Паливо, їжа та боєприпаси підвезли лише за 3 дні. Колона заповнена настільки щільно, що заправити можна лише близько 100-200 метрів за раз. Потім обережно відступіть від цих заправлених вантажівок, щоб дістатися до наступних 100 метрів із пальним у каністрах.

Потрібні тижні, коли земля висохне, щоб виправити цей безлад. Російська армія не може зрушити вантажівки з дороги до цього часу.

Також у багатьох випадках танки російської армії в цій колоні не можуть вийти з дороги.

Таким чином, росіяни створили найдовший у світі табір для військовополонених. І годувати українцям їх не треба. Нічого подібного у війні просто не було з часів англо-американського плацдарму Анціо в 1944 році.

У російських військових на 40-50 км найближчої до Києва затору закінчиться їжа до того, як пробку їм вдасться розчистити. Їм доведеться покинути свої транспортні засоби і йти на північ, щоб отримати харчі.

Причина, чому російська колона стала такою довгою, була через те, що офіцери російської армії “виконали наказ”. Їх можуть розстріляти за невиконання наказу просуватися в затор, але цього не буде, якщо вони підкоряться наказам.

Я не кажу, що Україна переможе, і навіть не кажу, що Україна може запобігти оточенню Києва.

Я кажу, що війська російської армії на перших 50 кілометрах цієї 64-кілометрової колони не мають до цього ніякого відношення.

05.03.2022

Текст @TrentTelenko, державний службовець Міністерства оборони США у відставці, історичний блогер

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 10.03.2022
війнамобільністьросійська агресія

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти