Дмитро Малушенко про план запуску громадського транспорту від МІУ

Поділитися:
ДослідженняДумкаІнноваціїІнструкціяСвіт

В Україні презентували як запускатимуть пасажирський транспорт після жорстких карантинних обмежень. От що думає з цього приводу наш колега, Дмитро Малушенко.

Не можна презентувати план, який відірваний від реальності! Відірваний від тієї класифікації яка є у законах “Про автомобільний транспорт”, “Про міський електричний транспорт”, “Про залізничний транспорт”.
Не можна Міністерству, від якого повністю залежить вихід економіки з кризи презентувати подібне!

Згідно даного плану:

1. Маршрутні таксі не будуть запущені. Більшість приміських маршрутів не буде запущено.
Що значить внутрішньообласні перевезення? – в законі такої класифікації немає. Чи ми маємо здогадуватись?

2. Етап 3 (сезонні пасажирські поїзди по Україні (за потреби) – уже сезон, а ви ще не знаєте про потребу? В чому проблема звязатись з курортними регіонами і дізнатись про стан реалізації путівок? Знову все робимо наугад?

3. У нас є пасажиропотік і правильно було б запустити увесь транспорт, щоб пасажиропотік розподілився і не було скупченння людей. Щоб економіка запрацювала. А саме Міністерство мало б допомогти перевізникам України правильно спланувати свою роботу.

Що ж передбачає даний план: “в мене особисте авто, а ви ходіть пішки або сидіть вдома”.

Я не хотів нічого писати. Але там внизу ремарочка: Експерт НВ. На мою думку, даний план нічого спільно зі словом “експерт” немає. Це більш схоже на домашню роботу восьмикласника і від цього зараз залежить вся Україна. І це жахливо.

Треба спонукати всіх працівників Міністерства Інфраструктури України їздити на громадському транспорті, хоча б місяць. Можливо тоді ситуація в цій сфері покращиться!

Сподобалось?

Підтримати
Опубліковано: 18.05.2020
громадський транспортДмитро МалушенкокарантинМіністерство інфраструктури Українимобільність

0 комментар(і/ів):

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти