Андрій Вознюк на своїй сторінці у Facebook пропонує внести в Стратегію розвитку Києва те, що раніше не пропонувала жодна стратегія розвитку Києва, а саме – “поступове “закопування” колій в землю”, що є вдалим світовим прикладом
Далі цитуємо хід думок та обґрунтування Андрія.

А потім від Дмитро Беспалов прилетіла стаття стосовно Програми розвитку Києва на 2021-2023 роки…
В очах потемніло, розум затьмарився, а руки потягнулись до клавіатури 

Так от, про що хотілось би сказати, чого не передбачає жодна бачена мною стратегія розвитку Києва.


Потім з’явилось колесо, находились/наїздились стежки та дороги і прийшла черга залізниці.

Спочатку залізниці будувались, переважно, на околицях столиць та великих міст. Але ж ці міста з часом розрослись і Залізничні вокзали поступово стали середмістям…

І пов’язані вони лише 32 (скоригуйте, якщо я якусь прогавив) траспортними спорудами (шляхопроводами), що в перерахунку на кількість островів не набагато перевищує 4 київські мости та дамбу Київської ГЕС через Дніпро. А якщо взяти до уваги “стежки” у вигляді вулиць Сікорського та Жамбаєва або початок Відрадного проспекту та, переважно, “втомлений їх стан”, то Південний міст в стані перманентного ремонту видається суперсучасною автомагістраллю
Цікаво те, що Дніпром в даному випадку можна знехтувати, оскільки залізничні колії так само розділяють місто з півночі на південь, хіба що трохи віддалік від берегової лінії.







Згодні? Залишайте коментарі автору
1 комментар(і/ів):
victorpolyanko
Закопані колії – зручно, але надто дорого. Міська електричка часто йде по насипу, де доцільніше прокопати тунелі для пішоходів чи машин. А у випадку, де колія пролягає у заглиблені, можна над нею спорудити мости.