About us

ПроМобільність — впроваджуємо сучасні системи транспортного планування та моделювання в Україні

До нас звертаються по супровід у транспортних проєктах в частині обрахування ймовірнісних сценаріїв. Ми робимо дослідження, збираємо дані і розробляємо транспортні моделі, що використовуються для цілей прогнозування, Генеральних планів міст, Комплексних схем транспорту, Комплексних схем організації дорожнього руху, Планів сталої міської мобільності, в Інтелектуальних транспортних системах, тощо. Також ми займаємось організацією руху транспорту й пішоходів та її оптимізацією, візуалізацією проєктів тощо.

Програмне забезпечення, на якому ми працюємо, — світовий стандарт галузі. Його успішно використовують науково-дослідні інститути, проєктні, комерційні та державні установи, саме його вже опановує нове покоління фахівців в навчальних закладах України.

Наші співробітники проходии навчання у літній школі Mobility у Лейпцигу, навчалися роботі з Big Data у Сеулі Південна Корея, а також рботі в програмних продуктах PTV у Дрездені та Карлсруе, Німеччина. Крім того, відвідують семінари, беруть участь у благодійних заходах та невпинно пацюють над самовдоскналенням.

Want to join the team?

If you see yourself as an engineer, analyst or manager of ProMobility,
or want to blog or do an internship with us, write to us about it:

    (no file selected)

    We use cookies for analytics and to improve our site. You agree to our use of cookies by closing this message box or continuing to use our site. Please see our updated Privacy Policy to learn more.

    Accept