Trainings and education

Trainings and education

Компанія Про Мобільність має великий досвід виконання проєктів зі створення транспортних моделей різної складності та досвідчених спеціалістів, в тому числі й сертифікованих тренерів. Проте для розвитку галузі важливо розвивати компетенції і ділитись знаннями і з іншими фахівцями. Відтак, ми пропонуємо навчальні курси та практики, під час яких можемо передати досвід у транспортному плануванні та моделюванні своїм клієнтам. До вивчення пропонуються програмні продукти компаній PTV Group та Schlothauer & Wauer – PTV Vissim, PTV Visum, PTV Viswalk, PTV Optima, Lisa+.

Навчальні курси поділяються на два типи:

  • базове освоєння програмних продуктів;
  • розширений курс з фокусом на окремих темах, цікавих Замовнику (набір потрібних тем окремо узгоджується з Замовником).

По завершенню навчання замовник отримує сертифікат, що підтверджує проходження відповідного курсу навчання.

Тренінги можуть проходити в трьох режимах: виїзні в офісі Замовника, в офісі компанії “Про Мобільність” та онлайн.

Для своїх клієнтів та партнерів, які використовують програмне забезпечення PTV Vissim, PTV Visum, PTV Viswalk, PTV Optima, Lisa+, компанія Про Мобільність також надає послугу по спільному виконанню проєкту разом зі спеціалістами замовника. В такому режимі наочно передається практичний досвід з управління проєктом та його втілення.

Базовий курс: Транспортне моделювання в програмному середовищі PTV Visum

Тривалість – 3 дні (або 24 години)
Теми занять:
Роль та місце транспортних моделей міст у оцінці ефективності прийняття рішень. Знайомство з програмним середовищем PTV Visum.
Транспортна пропозиція та транспортний попит. Основні вимоги до якості вхідних даних.
Калібрування, валідація та верифікація транспортної моделі. Основні результати транспортного моделювання.
Курс проводять фахівці з багаторічним практичним досвідом у сфері транспортного моделювання. Куратором курсу є сертифікований тренер PTV.

В рамках навчального курсу надаються довідкові та методичні матеріали з транспортного моделювання, які використовуються безпосередньо під час навчання, а також можуть застосовуватись для поглиблення набутих знань після його завершення.

 

Completed projects

We use cookies for analytics and to improve our site. You agree to our use of cookies by closing this message box or continuing to use our site. Please see our updated Privacy Policy to learn more.

Accept