Моделювання перехресть Старокостянтинівського шосе та вул. Зарічанської в м.Хмельницький

Моделювання перехресть Старокостянтинівського шосе та вул. Зарічанської в м.Хмельницький
Повна назва проєкту:

Послуги з моделювання схеми руху транспорту в межах перехрестя вулиць Зарічанська та Старокостянтинівське шосе в м. Хмельницькому.

 

Замовник:

ТОВ «Мега-транс»

Термін виконання:

27 серпня 2021

Вихідні дані:
  • Поточна схема організації дорожнього руху транспорту вузла в межах перетину Старокостянтинівське шосе – вул. Зарічанська та проєктні пропозиції;
  • Доступ до камер відеоспостереження для підрахунку інтенсивності руху.
Мета проєкту:

Оцінка ефективності проектної реорганізації руху транспорту в межах перехрестя вулиць Зарічанська та Старокостянтинівське шосе в м. Хмельницькому за допомогою мікромоделювання у програмному середовищі PTV Vissim.

Результати:

Звіт «Моделювання схем руху транспорту в межах пе-рехрестя вулиць Зарічанської та Старокостянти-нівське шосе в місті Хмельницькому»

Фінальні презентаційні відео з відображеним руху транспорту для всіх розрахункових мікромоделей та результатами моделювання.

Фінальна презентація з відображеним функціонуванням усіх розрахункових мікромоделей транспортної мережі та результатами моделювання

 

Використані технології:
Відео проєкту:
Референції:
Поділитися проєктом:

Схожі проєкти

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти
Виникли запитання по проекту? Напишіть нам!