Моделювання логістичного центру у Вінниці

Моделювання логістичного центру у Вінниці
Повна назва проєкту:

Послуги з транспортного мікромоделювання та з розробки концепції оптимізації руху транспорту та пішоходів в рамках реконструкції логістичного центру «Розподільчий Центр «Вінниця» в м. Вінниця

Замовник:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВА 9»

Місто:
Термін виконання:

1 серпня 2021 року - 26 січня 2022 року

Вихідні дані:
  1. Генеральний план території розподільчого центру.
  2. Схеми організації дорожнього руху прилеглих до розподільчого центру вулиць.
  3. Схема руху територією розподільчого центру і алгоритм розвантаження/завантаження вантажівок, розподіл та/або алгоритм прибуття/вибуття вантажівок за часом. Окремо по кожному з типів вантажівок.
  4. Схема руху приватного автотранспорту територією розподільчого центру, паркування, посадки-висадки пасажирів, час на проходження КПП, час стоянки, тощо.
  5. Склад транспортного потоку та інтенсивність руху за напрямками в області моделювання.
  6. Схема інтенсивності руху пішоходів, що дістаються (і залишають) територію розподільчого центру, а також їх маршрути руху по території розподільчого центру.
  7. Схеми руху, інтенсивності, а також алгоритми роботи працівників на території розподільчого центру.
  8. Добова кількість працівників, склад змін, відвідувачі території розподільчого центру.

9.         Автомобільний рух в логістичному центрі та на прилеглій території (напрямки, інтенсивність, місця для паркування, місця посадки-висадки, зупинки тощо).

Мета проєкту:

Оцінити ефективність проєктних рішень генерального плану за допомогою імітаційного мікромоделювання у програмному середовищі PTV Vissim; визначити максимальну пропускну спроможність логістичного центру та потенційні “вузькі місця”; провести аналіз впливу об’єкту будівництва на прилеглу вулично-дорожню мережу міста; змоделювати сценарії функціонування об’єкту.

Результати:

Звіт за результатами надання послуг в 2-х примірниках в паперовому вигляді в форматі А4 та на електронному носії. Інші звітні матеріали, а саме файл імітаційної мікромоделі .inpx, презентація та розрахункові моделі для аналізу передаються на електронному носії (у форматах програм Word, Excel, PowerPoint, PTV Vissim). Презентаційний відеоролик проєктного рішення функціонування розподільчого центру з різних ракурсів, передаються на електронному носії у форматах .mp4 або .avi

Використані технології:
Відео проєкту:
Референції:
Поділитися проєктом:

Схожі проєкти

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти
Виникли запитання по проекту? Напишіть нам!