Аналіз впливу будівництва ТРЦ «Alexander Plaza» на транспортну ситуацію прилеглих до нього вулиць міста Запоріжжя

Аналіз впливу будівництва ТРЦ «Alexander Plaza» на транспортну ситуацію прилеглих до нього вулиць міста Запоріжжя
Повна назва проєкту:

Аналіз впливу будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу «Alexander Plaza» на транспортну ситуацію прилеглих до нього вулиць Лермонтова, Незалежної України, Якова Новицького та проспекту Соборного у місті Запоріжжі.

 

Замовник:

ТОВ «ЛЕНД ДІВЕЛОПМЕНТ»

Термін виконання:

24 квітня 2018 - 20 серпня 2018

Вихідні дані:
  • План ТРЦ зі схемою входів та виходів та вказаним розрахунковим навантаженням
  • План паркінгу
Мета проєкту:

Аналіз впливу будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу з підземним паркінгом на 769 паркувальних місць та автостоянкою на 264 паркувальних місця на транспортну ситуацію прилеглих до нього вулиць Лермонтова, Незалежної України, Якова Новицького та проспекту Соборного у місті Запоріжжі.

Результати:
  • Звіт аналіз впливу будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу «Alexander Plaza» на транспортну ситуацію прилеглих до нього вулиць Лермонтова, Незалежної України, Якова Новицького та проспекту Соборного у місті Запоріжжі

 

Використані технології:
Відео проєкту:
Поділитися проєктом:

Схожі проєкти

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти
Виникли запитання по проекту? Напишіть нам!