Мікромоделювання мереж та окремих перетинів

Мікромоделювання мереж та окремих перетинів

Все транспортне моделювання поділяється на 3 рівні. Макромоделювання – створення моделі на рівні країни, міста, регіону. Мезо – окремі райони міста та Мікромоделювання – моделювання на рівні перехрестя вулиць, частини вулиці чи окремої ділянки адміністративного району.

Транспортна мікромодель являє собою спрощену частини транспортної інфраструктури де можуть бути відображені абсолютно всі учасники дорожнього руху, а головне наочне зображення їх взаємодії один з одним. На перший погляд мікромодель виглядає досить спрощеною, нагадує звичайний рендер та в дійсності це потужний інструмент. За фактом правильно зібраних даних та правильно відкаліброваної моделі маємо 100% відповідність моделі з існуючим становищем.

Більше ніяких незрозумілих формул та значень. Мікромоделювання дозволяє неупереджено на базі техніко-експлуатаційних показників (такі як середній час затримки, кількість зупинок, довжина черги, середня швидкість в мережі чи рівень обслуговування перехрестя) визначити оптимальне рішення з усіх можливих.

Основною перевагою застосування мікромоделювання для транспортного інженера є одержання відповіді #Що буде якщо?… внести певні корективи в планувальне рішення вулично-дорожньої мережі ще на стадії проєктування, визначити вузькі місця в ділянці мережі та зекономити кошти інвестора.

Додатковою перевагою мікромоделювання є час на створення сценарію моделі, та простота у зборі вихідних даних – як правило це стандартний набір інженера проєктувальника.

Мікромодель це ефектне представлення результатів. Отримайте відеоролик який візуально відтворить взаємодію всіх учасників руху. Відеоролик допоможе швидше встановити “вузькі місця” які є в існуючій мережі та допоможе швидко знайти оптимальне їх вирішення. Погляньте на різницю між планувальними рішеннями не тільки в числових значеннях ай у вигляді імітації руху та теплових картах.

Мікромоделювання транспортної мережі та перетинів – допоможе з екологічними розрахунками, зокрема поточних та прогнозованих показників викидів шкідливих речовин, включно із CO2, що негативним чином впливає на зміну клімату на нашій планеті.

Щоб провести мікромоделювання Вашої транспортної мережі, зверніться до наших фахівців! Типове технічне завдання на мікромоделювання мережі, можна подивитися тут.

Перелік вихідних даних для мікромоделювання мережі та окремих перетинів:
Схеми організації дорожнього руху існуючої  мережі та проєкних варіантів
Схеми організації дорожнього руху існуючої мережі та проєкних варіантів
Інформація про нерівномірність інтенсивності руху транспорту та склад потоку
Інформація про нерівномірність інтенсивності руху транспорту та склад потоку
Інтенсивність руху транспорту в години “пік”
Інтенсивність руху транспорту в години “пік”
Циклограми світлофорного регулювання (за наявності)
Циклограми світлофорного регулювання (за наявності)
Інтенсивність руху пішоходів
Інтенсивність руху пішоходів
Маршрути громадського транспорту з розкладом та характеристиками рухомого складу.
Маршрути громадського транспорту з розкладом та характеристиками рухомого складу.

Все ще маєте питання по мікромоделюванню мереж та окремих перетинів? Напишіть або зателефонуйте до нас, будемо раді допомогти!

Виконані проєкти

Ми використовуємо файли cookie для аналітики та вдосконалення нашого сайту. Ви погоджуєтеся на використання наших файлів cookie, закриваючи це вікно повідомлення або продовжуючи використовувати наш сайт. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу оновлену Політику конфіденційності.

Прийняти