В Японії розробили автобуси для нічних переїздів

Поїздка на нічному автобусі ReBorn дешевша за поїздку на швидкісному поїзді

Коли мова йде про транспорт як комфортний спосіб пересування, то автобуси згадуються дуже рідко. Однак у Японії є нічні автобуси ReBorn з великою кількістю особистого простору. Вони підходять не лише для денних, а й для нічних переїздів.

Автобуси розробила компанія Willer Express з Токіо. Вона заслужила на ринку репутацію компанії зі стильними та комфортними салонами автобусів.

Як і в багатьох інших японських нічних автобусах, в ReBorn є три окремих місця для сидіння в кожному ряду. Вони більше схожі на особисті капсули (кабінки), ніж на звичайні сидіння. В автобусі можна відкидати спинку та підставку для ніг, є столик, який складається з сидіння перед вами, розетка для зарядки електронних пристроїв, а також тримач для напоїв, закріплений на стінці капсули.

Окрім переваги в комфорті, автобуси ReBorn також неймовірно вигідними в порівнянні з автобусами швидкісними поїздами Shinkansen. Вартість проїзду на ReBorn між Токіо і Кіото, Осакою або Кобе починається коштує від 6 900 єн (63). Це дешевше за вартість поїздки на швидкісному поїзді більш ніж на 5 000 єн.

Автобуси ReBorn фактично ввели в експлуатацію ще з минулого літа, але через пандемію коронавірусу японці все ще уникають будь-яких поїздок. Але після того, як пересування по країні знову стане безпечним, такий спосіб проїзду може стати ідеальним варіантом для мінімізації витрат під час подорожі по Японії.

Олександр Мурін спеціально для “Про мобільність”

One thought on “В Японії розробили автобуси для нічних переїздів

  1. Дивно, чому автобус удвічі дешевший за потяг? У нас в Україні навпаки – залізничний транспорт дешевший (а також зручніший, надійніший і, часто, швидший). А ще екологічніший 🙂

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s