Формування мобільності майбутнього

ptvag0001-24106-fc-wordpress.jpg

Автомобільний транспорт становить значну частку в обсязі викидів вуглецю по всьому світу. Кількість приватного та комерційного транспорту постійно зростає, збільшуючи навантаження на вулиці та дороги і приводячи до зростання заторів. Доступний обсяг корисних копалин вимагає збільшення використання поновлюваних видів палива. А уряди країн встановлюють все більш строгі цілі щодо скорочення викидів вуглецю в атмосферу.
Саме з урахуванням даних обставин створюються і удосконалюються інтелектуальні транспортні системи і технологічні рішення для управління трафіком. І саме вони дозволяють адаптувати міський транспорт до мінливого світу.

Більш докладно про соціальний переход від приватного транспорту до спільної мобільності, про способи адаптації доріг та інфраструктури, а також про концепцію «Мобільність як послуга» і формуванні мобільності майбутнього, читайте в ексклюзивному інтерв’ю CEO PTV Group Global Vincent Kobesen.

Посилання на інтерв`ю: http://edition.pagesuite-professional.co.uk/html5/reader/production/default.aspx?pubname=&edid=0480b764-f503-4c43-b662-e371599712ea

За матеріалами: http://edition.pagesuite-professional.co.uk/html5/reader/production/default.aspx?pubname=&edid=0480b764-f503-4c43-b662-e371599712ea

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s