Тестування вмістимості рухомого складу громадського транспорту

Тестування вмістимості трамваю

Управління транспорту Праги (ROPID, Regionální Organizátor Pražské Integrované Dopravy) провело випробування, щоб з’ясувати, скільки людей можуть вмістити типові для Праги трамваї та автобуси.

Як було встановлено, трамваї та автобуси можуть вмістити більше людей, ніж зафіксовано у нормах, які використовуються при плануванні розкладів спеціалістами управління транспорту. Дані випробування проведені ROPID, організацією, яка відповідає за перевезення в Празі і околицях.
Компанія за допомогою учасників випробувань намагалася дізнатися, скільки осіб може вміститися в різні типи трамваїв і автобусів.

Наприклад, найновіший празький трамвай типу 15Т вміщує 280 пасажирів, в той час, як ROPID використовує для своїх розрахунків максимальну місткість 130 пасажирів, зчленовані автобуси SOR вміщують 140 пасажирів, тоді як для розрахунку приймають 90.

Вмістимість рухомого складу ГТ
За словами директора ROPID, Петра Томчика, мешканці Праги не повинні турбуватися про те, що організація скоротить випуски на маршрутах. Занижені показники які використовує ROPID зберігатимуться й надалі, щоб пасажири почували себе комфортно. Окрім цього, їх зафіксовано організацією і затверджено міською радою міста Прага в якості стандарту міського транспорту.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s